Zimowa Laba w Spółdzielczym Domu Kultury

Zima w mieście nie musi być nudna. Dla wszystkich, którzy szukają pomysłu jak spędzić czas w okresie ferii, Spółdzielczy Dom Kultury przygotował szereg propozycji. Zaczynamy od pogadanki na temat zachowania bezpieczeństwa podczas trwania wypoczynku zimowego, o którym szerzej porozmawiamy w kolejnych dniach z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega.

W kolejnych dniach zimowego wypoczynku odbędą się zajęcia tematyczne: „Tańcowała igła z nitką”, kącik modelarza, zajęcia fotograficzne, plastyczne, warsztaty teatralne, wokalne czy taneczne. W planie jest również spotkanie z harcerzami, którzy zapoznają nas z nowymi zabawami integracyjnymi i pląsami harcerskimi.

Przez cały czas trwania ferii zimowych na sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury, będą prowadzone gry i zabawy sportowe, konkursy i mnóstwo dobrej muzyki. Karnawał z babcią i dziadkiem, wyjście do kina, ping-pong, spotkania i inne niespodzianki.

Mamy nadzieję, że dzieciaki nie zmarnują ferii zimowych na siedzenie w domu przed telewizorem czy komputerem i wezmą udział w zajęciach w Domu Kultury, gdzie nauczą się nie tylko wielu rzeczy artystycznych czy związanych z życiem codziennym ale i nawiążą nowe przyjaźnie.

Zapraszamy od 13 stycznia do 24 stycznia 2019 r. w godzinach od 10.00 – 13.00. 
Kartę uczestnictwa po wypełnieniu prosimy dostarczyć do sekretariatu Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli. Karta uczestnictwa

|||::
Spółdzielczy Dom Kultury
ul. Gen. Okulickiego 32 37-450 Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły