Cenne starocie znów na rozwadowskim Rynku

W najbliższą niedzielę, 15 września 2019 roku po raz kolejny odbędzie się Rozwadowski Targ Staroci. Na Rynku w Rozwadowie znów spotkają się miłośnicy antyków i handlarze starociami, wystawcy, a także osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.
Cykliczny Targ Staroci na rozwadowskim Rynku przypomina kupiecką historię najstarszej dzielnicy naszego miasta. W każdą trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach od 8.00 do 15.00 spotykają się na tu pasjonaci i kolekcjonerzy, by sprzedać cenne starocie.
Kolejny Targ Staroci odbędzie się w niedzielę 15 września. Stoiska, jak dotychczas, będą ulokowane na terenie Rynku i ul. Jagiellońskiej w kierunku dworca PKP w Stalowej Woli.
Aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny.
Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli już dziś zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły