#polasowiacku – panel dyskusyjny

Sandomierz Fashion Street zagości na ulicach królewskiego miasta w pierwszym tygodniu sierpnia, by konsekwentnie doprowadzić do wielkiego finału w niedzielę 9 sierpnia. Jest to pierwsze tak duże wydarzenie organizowane w ramach Czwórmiasta, czyli Sandomierza, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Niska z gościnnym udziałem Baranowa Sandomierskiego, Gorzyc oraz Ostrowca Świętokrzyskiego.

Pomysłodawczynią i koordynatorem Sandomierz Street Fashion jest Justyna Gamoń – Wesołowska, która do udziału w projekcie zaprosiła projektantów mody, specjalistów od kreowania wizerunku oraz samorządowców. Cel? Promocja dziedzictwa kulturowego regionu oraz inspirowanie przedsiębiorców do korzystania z jego zasobów. Ważnym punktem programu Sandomierz Street Fashion będzie panel dyskusyjny #polasowiacku w piątek 7 sierpnia na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Animatorzy kultury, regionaliści, samorządowcy, przedsiębiorcy rozmawiać będą o lokalnych zasobach, ich pielęgnowaniu oraz możliwościach korzystania z ich potencjału.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i aktualne wytyczne sanitarne prosimy o rezerwację miejsc drogą internetową. REZERWUJ Dokonanie rezerwacji i uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU

|||::
Taras Miejskiego Domu Kultury
ul. 1 Sierpnia 28
Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły