Widowiskowa gala bokserska na cześć Lucjana Treli

Już 15 lutego w Stalowej Woli w hali MOSiR będzie mieć miejsce gala bokserska Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli.

Lucjan Trela – niezwykły pięściarz ze Stalowej Woli, wielokrotny Mistrz Polski w wadze ciężkiej. Rok po odejściu w rodzinnym mieście odbędzie się memoriał poświęcony jego pamięci. 15 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na cześć Małego Wielkiego Boksera dojdzie do gali bokserskiej Stalowa Wola Boxing Show. Z tej okazji na stalowowolskim ringu stoczonych zostanie 8 fascynujących pojedynków. Zmarł 12 lutego 2019 roku.

Po roku od jego śmierci w rodzinnym mieście, w hali MOSiR przy ul. Hutniczej odbędzie się wielkie widowisko bokserskie upamiętniające jego osiągnięcia – Stalowa Wola Boxing Show, Memoriał Lucjana Treli. Nie zabraknie emocji, widowiska i hartu ducha, które go charakteryzowały. Start o godzinie 19.00.

W walce wieczoru Przemysław Smile Gorgoń z bilansem 9 zwycięskich starć (9-6-1 5 KO) spotka się z byłym pretendentem do pasa WBO Europe, niebezpiecznym zawodnikiem z Gruzji Malkhazem Sujashvili (10-10-0 8 KO).
Przed główną walką wystąpi młody utalentowany Krzysztof Twardowski (7-2- 5 KO) oraz Hamza Wandera (19-16-3 14 KO), były pretendent do światowej federacji pasów IBF Europe i WBF.

Nie zabraknie także stalowowolskiego akcentu. W pojedynku boksu olimpijskiego wystąpi mistrz Polski młodzików Tobiasz Zarzeczny ze Stali Stalowa Wola Boxing Team, a także zawodnicy z klubów z Lublina Adam Kulig – zwycięzca Pucharu Polski 2019 i Karol Zieliński medalista MP seniorów 2019 ze Stali Rzeszów, którzy powalczą z zawodnikami z Litwy i Ukrainy.

Podczas tego wieczoru spotkają się także Michał Bańbuła (13-31-4) Chorten Boxing Production vs Michał Bołoz (2-2-0 2 KO) oraz debiutant Krzysztof Włodarczyk Chorten Boxing Production vs Andrzej Szkuta (0-1-0).

W pierwszym pojedynku boksu zawodowego zobaczymy młodego prospekta z Białegostoku Krzysztofa Warekso Chorten Boxing Production byłego mistrza województwa podlaskiego 2019.

Bilety na to niezwykłe widowisko można kupić na stronie https://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1733 oraz w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji i Sklepie Sportowym „Maraton” przy ul. Okulickiego. Memoriał Lucjana Treli będzie również transmitowany na żywo na kanale Polsat Sport.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:
Wydarzenie już się rozpoczęło
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
|||::
MOSIR
ul. Hutniczka 15
37-450 Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły