Foodtracki z całego świata w Stalowej Woli

Wspaniała uczta smaków na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli już od 18 do 20 października! Najlepsze Żarciowozy w Polsce zjadą do Stalowej Woli, by przez trzy dni zapewnić dobrą zabawę dla dużych i małych, okraszoną smakami z różnych zakątków świata.
Żarciowozy to swoiste food trucki – zyskujące coraz większą popularność mobilne bary i restauracje, serwujące dania z całego świata. Od 18 do 20 października takie restauracje na kółkach zaparkują na Placu Piłsudskiego, by rozpieszczać stalowowolskie podniebienia smakami kuchni meksykańskiej, azjatyckiej, amerykańskiej, polskiej i nie tylko.
Podczas degustowania orientalnych smaków, mieszkańcy Stalowej Woli będą mieli możliwość uczestniczenia w wielu zabawach i konkursach m.in. na żarłoka i nie tylko, a dla dzieci przygotowano specjalną strefę. Duża hala namiotowa pozwoli na zabawę, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
Nie możecie przegapić trzech dni wspaniałej wyżerki. W piątek Żarciowozy będą Was karmić od 15.00 do 21.00, w sobotę od 12.00 do 21.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00. Nie przegapcie okazji, by uczestniczyć w uczcie smaków z całego świata.

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły