Sandomierski Voucher Optymizmu

Urząd Miejski w Sandomierzu przy współpracy z Sandomierskim Centrum Kultury i innymi miejskimi placówkami przygotowują akcję promocyjną, umożliwiającą zakup pakietowych usług turystycznych w formie „Voucherów Optymizmu”. Działanie to jest jednym z elementów promocji Sandomierza, które ma na celu ożywienie turystyki w mieście po trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2.

Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału proszę wysłać e-mail na adres: informacja@sandomierz.travel do dnia 24 kwietnia.

Akcja ta ma na celu wspólną walkę z kryzysem w turystyce, który ma miejsce obecnie, ale będzie niestety odczuwalny w skutkach i po zakończeniu epidemii. Wspólne działanie samorządu i branży związanej z turystyką może przynieść największe efekty.

Podmioty, które zgłoszą swój udział w akcji, tym samym wyrażą zgodę na udzielenie 10% lub większego rabatu na swoją ofertę dla posiadaczy Voucherów Optymizmu będą umieszczone na liście partnerów dostępnej na oficjalnej stronie internetowej miasta, profilu facebookowym polubionym przez ponad 25.000 osób, a także innych portalach internetowych, promujących ofertę turystyczną Sandomierza. Akcja będzie również promowana w mediach.

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły