Empik zaprasza na trzy spotkania autorskie online

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo.

Na pierwszych e-spotkaniach w dniach 24-26 marca pojawią się Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska.

W związku z aktualną sytuacją w kraju Empik podjął decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań autorskich zaplanowanych w salonach stacjonarnych do 14 kwietnia włącznie. Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z wydarzeń kulturalnych w tym okresie.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, sieć stwarza każdemu możliwość rozmowy z autorami książek online – wystarczy jedynie dostęp do internetu.Już w dniach 24-26 marca na trzech e-spotkaniach z czytelnikami pojawią się: Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska.

Autorki opowiedzą o swoich najnowszych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. To dobra okazja do zadania im nurtujących pytań, które będzie można opublikować pod materiałem wideo. Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom.

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły