Narodowe Czytanie już w sobotę

53

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli z okazji tegorocznej edycji Narodowego Czytania otrzymała z Kancelarii Prezydenta RP okolicznościową pieczęć, która posłuży do składania pamiątkowego stempla na przyniesionych przez mieszkańców i uczestników spotkania egzemplarzach ośmiu tytułów nowel polskich.

Warto w ten symboliczny sposób zaznaczyć swoją obecność na uroczystości i jednocześnie zachować cenny egzemplarz „ku pamięci przyszłych pokoleń”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu kulturalnym – w sobotę, 7 września o godzinie 17.00.

Spotkajmy się wszyscy w sobotę, 7 września o godzinie 17.00, w sali konferencyjnej stalowowolskiej biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, by wspólnie przypomnieć sobie treść tegorocznych tekstów, których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. Zwłaszcza teraz, kiedy obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here