Od 12 listopada biblioteka czasowo nieczynna

W związku z podjęciem kolejnych decyzji związanych z sytuacją epidemiczną Biblioteka Główna oraz wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli od czwartku, 12 listopada 2020 r.  będą nieczynne do odwołania.

Książki wypożyczyć i oddać będzie można jeszcze w poniedziałek i wtorek czyli 9 oraz 10 listopada. Zarówno Biblioteka Główna, jak i filie, będą czynne w obowiązujących obecnie dniach i godzinach. W związku z sytuacją zostaje zwiększony limit wypożyczanych książek i audiobooków z 5 do 8 egzemplarzy na jedną osobę – już od 6 listopada. Obowiązują limity osób, które w jednym czasie mogą przebywać w danej agendzie. W przypadku Biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki są to 2 osoby na agendę, a w filiach – jedna osoba na agendę.

W przypadku osób, które nie zdążyły oddać wypożyczonych pozycji, na okres zamknięcia MBP nie będą naliczane koszty przetrzymania. Termin zwrotu wypożyczonych przez Czytelników książek, będzie automatycznie przedłużany o czas zamknięcia MBP.

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły