Pomóż naszej bibliotece wygrać książki !

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli została zgłoszona do akcji „Przerwa na wspólne czytanie”. Do 4 listopada 2019 roku, można głosować, a nagrodami w akcji jest 50 zestawów książek wartych 5000 złotych oraz 250 zestawów książek wartych 300 złotych, a także pufy.

Na MBP w Stalowej Woli codziennie można oddać jeden głos. Stalowowolską bibliotekę należy wyszukać pod tym linkiem https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie
– Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem – to jedno z przesłanek organizatorów akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.

Akcja ma charakter społecznościowy i ma na celu rozpowszechnianie kultury wspólnego czytania książek rodzica z dziećmi. Każdy z głosujących może przyczynić się do tego, żeby jego biblioteka otrzymała zestawy ciekawych książek, z których będzie mógł w przyszłości skorzystać. Akcję organizuje Kinder Mleczna Kanapka. Więcej szczegółów na https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/

Głosowanie w akcji „Przerwa na wspólne czytanie” trwa do 4 listopada 2019 roku, codziennie można oddać jeden głos. – Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego głosowania na stalowowolską bibliotekę – mówią pracownicy MBP w Stalowej Woli.
Poprzedni artykułSłodki koniec dnia
Następny artykułPremiera Angry Birds 2

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły