Fiesta Amigos – Dobre Granie Przy Fontannie

Drugi z cyklu koncertów “Dobre Granie Przy Fontannie”. Wakacyjne spotkania z muzyką odbywać się będą na tarasie MDK co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.

Fiesta Amigos to grupa przyjaciół, których fascynuje wspólne amatorskie muzykowanie z gitarą i harmonijką w tle. Zespół to innymi słowy Klub Miłośników Muzyki Własnej. Każdy ma trochę inne muzyczne upodobania. Upatrują w tym  raczej zaletę, bo dzięki temu potrafią połączyć różnorodny repertuar, czasami dość odległy, nadając mu własny charakter. Muzykowanie to jedna z wielu pasji jakie towarzyszą w życiu członkom zespołu. Traktują je jednak całkiem serio – z szacunku dla widza i dla własnej satysfakcji.
O sobie mówią: „Jesteśmy amatorami dlatego wolno nam więcej; bierzemy z muzyki to, co sprawia nam radość, na miarę swoich umiejętności”. Pomysł na wspólne granie zrodził się przy organizacji festiwalu „Fiesta Harmonica”, któremu szefuje Mirosław Dyjak, na co dzień pracownik SDK, propagator harmonijki ustnej. Do współpracy zaprosił śpiewającego gitarzystę Romka Karę, członka niegdysiejszej „Grupy R” – zespołu z nurtu piosenki turystycznej. Romek w życiu i na scenie nie rozstaje się ze swoją żoną Anną, która zachwyca barwą głosu. Dołączył do nich Rafał Latawiec, który tym razem biurko w MDK zamieni na gitary.

FIESTA AMIGOS: Romek Kara – gitara, śpiew | Ania Kara – instrumenty perkusyjne, śpiew | Mirek Dyjak – harmonijka | Rafał Latawiec – gitary

Chcąc wziąć udział w wydarzeniu musimy dokonać rezerwacji miejsc oraz zapoznać się z regulaminem wydarzeń plenerowych.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:
Wydarzenie już się rozpoczęło
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
|||::
Taras Miejskiego Domu Kultury
ul. 1 Sierpnia 28
Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły