Koncert Mr. Kękę

58
W najbliższy piątek, 27 września, w stalowowolskim klubie Labirynt wystąpi Mr. Kękę, który zaprezentuje utwory z najnowszego albumu “Mr. Kękę”
Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca by po raz kolejny z nowym materiałem.
„Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami.
Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku. Szykuje się muzyczna podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Start: 20:00
Miejsce: Labirynt, ul. 1 Sierpnia 11a, Stalowa Wola
Bilety: od 40 PLN
Przedsprzedaż:
• Biletomat.pl – https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/keke-stalowa-wola-8336/
• Stacjonarnie: Klub Labirynt oraz Sklep Sportowy Maraton, ul. Okulickiego 88, Stalowa Wola.
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png
Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.