Koncert Rafała Dubickiego / Solo ACT.

Solo ACT Rafała Dubickiego na Scenie Balkonowej w klubie Labirynt.

Rafał Dubicki – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. “Jestem Mordercą”.

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku, w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała – “Story About Emotions”.

Album “Story About Emotions” (Wydawnictwo Soltan Art Group) dostępny będzie do zakupu po koncercie oraz w sklepach Empik i serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Więcej info:
https://www.facebook.com/rafaldubicky/
https://www.instagram.com/rafaldubicky/
https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:
Wydarzenie już się rozpoczęło
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
|||::
Klub Labirynt
ul. 1 Sierpnia 11 A
37-450 Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły