Koncerty FT PARADOX „(nie)cała ja…”

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Formacja Taneczna PARADOX zapraszają na koncerty pt. „(nie)cała ja…” w wykonaniu FT PARADOX, które odbędą się 24 i 25 października 2020 r. w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu.

Prosimy o stosowanie się do wymogów sanitarnych podczas spektaklu, zgodnie z wyeksponowanymi komunikatami na terenie wydarzenia.

Z uwagi na obowiązek prowadzenia ewidencji publiczności, każda osoba zostanie poproszona o wypełnienie stosownego oświadczenia.

***
(nie) cała ja…” jest zbiorem dorobku artystycznego zaawansowanych grup FT Paradox.

Koncert będzie składał się z dwóch części:

1. etiudy tanecznej „(nie) cała ja …” – najstarsze tancerki z grupy Paradox I przedstawią nam swoją wizję bycia „na scenie” z bogatym wachlarzem doświadczeń emocjonalnych, które im towarzyszą odkąd rozpoczęły swoją przygodę z tańcem. Postarają się zinterpretować swoje przeżycia, emocje i za pomocą choreografii, ruchu przybliżyć publiczności piękno oraz ciężką pracę jaką wkładają w trakcie treningów;

2. prezentacji choreografii stworzonych w poprzednim sezonie w grupach: Paradox S, Paradox Junior, Paradox 30+ oraz Paradox I. 

Gościem specjalnym koncertu będzie Natalia Ciecierska – utalentowana wokalistka pochodząca z Tarnobrzega.
Scenariusz, choreografia i reżyseria: Monika Magda.

|||::
Port Kultury
ul. Portowa 24
27-600 Sandomierz

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły