Zimowe Warsztaty Muzyczne 2020 – zapisz się!

W drugim tygodniu ferii na Podkarpaciu w MDK odbędą się Zimowe Warsztaty Muzyczne.

Warsztaty dawno przestały mieć lokalny charakter i wpisały się już na stałe w kalendarz tego rodzaju wydarzeń w Polsce, czego dowodem jest obecność na warsztatach uczestników z bardzo odległych od Stalowej Woli miejsc.

To powód do dumy ale i obawa o to, by sprostać coraz większym oczekiwaniom. Zapraszamy więc znowu na stalowowolskie warsztaty z nadzieją, że uda się kolejny raz zaskoczyć publiczność, wykładowców i samych siebie, przekraczając kolejne, dotąd niepokonane bariery w technice śpiewu czy w opanowaniu instrumentu. Aby praca była efektywna, zdecydowaliśmy się zatrudnić sprawdzoną kadrę instruktorów, która przez 4 dni będzie uczyć w siedmiu klasach.

Kadra instruktorów
Aleksandra Królik / Ewa Niewdana – Hady – klasa śpiewu
Dawid Lewandowski – klasa gitary
Marcin A. Steczkowski – klasa instrumentów klawiszowych
Marcin Jadach – klasa gitary basowej
Cezary Konrad – klasa perkusji
Mariusz Godzina – klasa saksofonu
Marcin Dyjak / Mirosław Dyjak – klasa harmonijki ustnej

Swój udział potwierdził również Jacek Królik, który spotka się z gitarzystami w jeden z warsztatowych dni.

Wokalistom podczas koncertu towarzyszyć będzie kadra wspomagająca w osobach Dawida Kosakowskiego (gitara basowa), Kuby Madejowskiego (perkusja) oraz Karola Godka (gitara), pracująca pod kierownictwem Marcina Maziarza (instr. klawiszowe). Zajęcia w zespołach koordynował będzie – wzorem ubiegłego roku –  Tomasz Gutka, wieloletni uczestnik naszych warsztatów.

Szefem warsztatów jest jak zwykle Marek Raduli, wyśmienity muzyk, wirtuoz gitary i pedagog, zaś opiekunem warsztatów z ramienia MDK jest Rafał Latawiec – tel. 15 842 09 50 w. 126

ZASADY PRZYJĘCIA

nie ulegają zmianie, do pobrania jest karta zgłoszenia, którą należy pobrać, wypełnić i wysłać na podany adres e-mail. Zgłaszać się mogą nie tylko nowi uczestnicy ale również “stali bywalcy”. Organizatorzy nie różnicują też stopnia zaawansowania podczas przyjęć. Termin składania zgłoszeń upływa 16.01.2020 r. Po zakończeniu naboru lub po wyczerpaniu dostępnych miejsc listy zostaną zamknięte i ogłoszone na tej stronie organizatora.

SZCZEGÓŁY ZAPISÓW NA STRONIE WWW ORGANIZATORA >>> MDK

|||::
Miejski Dom Kultury
1 Sierpnia 9 37-450 Stalowa Wola

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły