O nas!

Witaj!

Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłeś! Mamy nadzieję, że wyciągniesz stąd jak najwięcej dla siebie. Poniżej postaramy Ci się nieco przybliżyć czym jest Nawigator Kultury, czego możesz od nas oczekiwać oraz czego możesz się spodziewać w najbliższej przyszłości. 


Co? Gdzie? Kiedy?

To główne pytania na jakie staramy się odpowiedzieć w kontekście kultury i tego co w kulturze się dzieje. A dzieje się dużo i dobrze.
Nawigator Kultury docelowo ma być Twoim  kalendarzem kulturalnym, do którego będziesz mógł w każdej chwili zajrzeć i sprawdzić propozycje kulturalne, sportowe, edukacyjne, warsztatowe itp. 


Jakiej tematyki możecie się spodziewać?

Nawigator Kultury zawiera zapowiedzi najciekawszych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych organizowanych w Stalowej Woli, Nisku, Sandomierzu i Tarnobrzegu oraz ich okolicach. 


Dla kogo jest Nawigator Kultury?

Dla każdego kto jest zainteresowany tym co się dzieję w jego mieście oraz korzysta z oferty kulturalnej w swoim mieście – Wystawy, Teatr, Film, Muzyka, Literatura.

Przygotowaliśmy specjalną zakładkę z ofertą dla najmłodszych – Dla Dzieci i Edukacja. Dla naszych seniorów natomiast mamy dedykowaną specjalnie dla nich Strefę Seniora, gdzie w jednym miejscu zebrana jest oferta skierowana do nich ale również inicjatywy i wydarzenia jakie organizują.  


Nawigator Kultury jest dla Każdego

  • mieszkańca Stalowej Woli, Niska, Sandomierza, Tarnobrzega i okolic 
  •  rodzica, który w jednym miejscu będzie miał zebrane propozycje gdzie jego dziecko może czegoś nowego się  nauczyć czy spędzić kreatywnie czas
  • najmłodszych, którzy będą mogli wybrać jakie zajęcia i aktywności ich interesują i spędzić ten czas z rówieśnikami. 
  • seniorów, którzy bardzo prężnie działają i organizują fantastyczne alternatywy spędzania wspólnie czasu. 


Czego się możesz spodziewać?

Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia a jej nam nie brakuje! Na bieżąco na naszych social mediach będziemy informować Was o konkursach, akcjach, nowych działach, materiałach itp. Możecie spodziewać się nowości  bo takiego formatu w regionie do tej pory nie było.