eKultura: Zostań w domu, nie wychodź z teatru!

W ramach akcji “Zostań w domu, nie wychodź z teatru!” TR Warszawa zaprasza swoją publiczność, a także wszystkich, którzy nas jeszcze nie znają, na specjalny, jednorazowy pokaz rejestracji najnowszego spektaklu „Cząstki kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó, a także do oglądania rejestracji spektakli TR Warszawa („2007: Macbeth” w reżyserii Grzegorza Jarzyny, „Burza” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz „Między nami dobrze jest” w reżyserii Grzegorza Jarzyny) dostępnych na ninateka.pl.

Specjalny pokaz rejestracji spektaklu „Cząstki kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 marca o godz. 19.00 w Internecie (poprzez premierę Facebook Live na fanpage’u TR Warszawa). Nagranie z publicznością zarejestrowane 16 grudnia 2018 roku w TR Warszawa / ATM Studio po raz pierwszy zostanie udostępnione publicznie on-line!

Nagrodzony Grand Prix na 12. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Boska Komedia spektakl TR Warszawa z udziałem Dobromira Dymeckiego, Moniki Frajczyk, Magdaleny Kuty, Sebastiana Pawlaka, Marty Ścisłowicz, Justyny Wasilewskiej i Agnieszki Żulewskiej, będzie można zobaczyć jednorazowo, dlatego zachęcamy do spędzenia tego wieczoru z zespołem TR Warszawa.

Prezentacja „Cząstek kobiety” w reżyserii Kornéla Mundruczó, w ramach akcji “Zostań w domu, nie wychodź z teatru!”, to pierwszy pokaz rejestracji jednego z najnowszych spektakli TR Warszawa. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaprosimy do obejrzenia kolejnych tytułów z repertuaru TR Warszawa.

ŹródłoTR Warszawa

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły