Współpraca

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy partnerskiej z Nawigatorem Kultury. 
Naszym partnerom oferujemy udział w realizacji naszej misji poprzez wspieranie naszych działań na płaszczyźnie promocji kultury regionu oraz współtworzenia inicjatyw kulturalnych.
Skupiamy naszą uwagę także na prezentowaniu wartościowej oferty kulturalnej i edukacyjnej skierowanej do najmłodszych, jak również inicjatyw podejmowanych przez organizacje pozarządowe: stowarzyszenia, fundacje i inne inicjatywy obywatelskie.

Zapraszamy do nawiązania współpracy partnerskiej te firmy i instytucje, które chcą wspomagać rozwój kultury w wybranym przez siebie obszarze – promocja wydarzeń kulturalnych, działalność edukacyjna, strefa seniora czy kultura dla najmłodszych.
Zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę działalności i oczekiwań instytucji czy firmy i wspólnie dobieramy idealnie dopasowaną formę współpracy. 
Partnerstwo i sponsoring instytucji kultury to doskonała szansa na zbudowanie i umocnienie pozytywnego wizerunku firmy oraz uzyskanie zaufania i miana firmy społecznie odpowiedzialnej.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Mamy nadzieję, że nasza idea przyniesie inspirację do realizacji wspólnych, ambitnych projektów.   
Dlaczego warto zostać naszym Partnerem:
– Firmy zmuszone są do innego spojrzenia na metody marketingowe gdyż rynek jest nasycony ogromną ilością produktów i usług, które są podobne,

– Kultura stanowi istotny element zaufania społecznego,

– Nasza działalność dociera do różnych grup odbiorców, dzięki czemu możemy dotrzeć do Państwa grupy docelowej,

– Indywidualne podejście do współpracy z naszymi partnerami sprawia, że możemy zaoferować standardowe ale również i innowacyjne kampanie reklamowe,

-Współpraca z nami jest niepowtarzalną okazją do budowania wizerunku marki w oparciu o społeczne zaangażowanie firmy.