O kobietach dla kobiet i nie tylko… czyli Dzień Kobiet w Muzeum

Zbliżający się Dzień Kobiet to okazja do wspólnego świętowania. Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza wszystkie Panie do muzeum na spotkanie ze wspaniałą sztuką. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zajrzeć do świata młodopolskich artystów, odkryć tajemnice ich miłości, namiętności czy fatalnych związków.

Po zakończonym zwiedzaniu przewidziane są zajęcia warsztatowe, na których dowiemy się, w jaki sposób z produktów dostępnych w naszych domach lub okolicznych sklepach możemy stworzyć niezwykłe wyroby pielęgnacyjne. Poznamy sekrety naturalnych źródeł piękna i radości, dostosowanych do potrzeb i preferencji. W części warsztatowej wykonamy własne zestawy kosmetyków ekologicznych, które pozwolą na wieczorny relaks.

Muzeum zaprasza również do udziału w warsztacie rękodzielniczym – malowanie na jedwabiu. Uczestniczki tych zajęć własnoręcznie wykonają unikatowy szal z naturalnego jedwabiu, najbardziej kobiecej tkaniny, jaką możemy sobie wyobrazić. Może to być stylowy i niepowtarzalny upominek dla bliskiej osoby lub piękna pamiątka wizyty w Galerii.

14.30 – zwiedzanie wystawy „Szczęśliwa godzina: Młoda Polska” z przewodnikiem; temat: Damy w życiu artystów młodopolskich; prowadzenie Marek Wiatrowicz. Wstęp wolny

15.30 – wykonanie zestawu kosmetyków ekologicznych (ziołowa sól do kąpieli + stempel do masażu + olej do masażu). Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

15.30 – Warsztaty rękodzielnicze – malowanie na jedwabiu; prowadząca – Anita Ryba. Cena: 80 zł (w tym materiały). Opłatę należy uiścić w dniu wydarzenia w kasie muzealnej. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

Zapisy na zajęcia warsztatowe pod numerem telefonu 15 842 02 07.

|||::
Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
ul. Rozwadowska 12
37-450 Stalowa Wola
Poprzedni artykułDzień Kobiet w VIVO!
Następny artykułStrefa gier planszowych

Dołącz do Nas !

Powiązane Artykuły